cоцмережі
Facebook

LinkedIn
LinkedIn
швидкий зв'язок
Viber Telegram Skype Messenger
мультимедіа

трохи про запис голосів «на винос» (тільки для продакшн-студій)

Чимало продакшн-студій, які звертаються до нас із пропозиціями про співпрацю, цікавляться: а чи можна у вас замовити окремо начитку голосу?

Так, можна, але лише двох, представлених у розділі «Запис дикторських начиток».

А чи можна якісь інші з наших демок?

Ні, на жаль, ці голоси представлено лише для готової аудіопродукції нашого виробництва (роликів, програм) для рекламних агенцій і кінцевих клієнтів. 
Чому так? 
Два голоси з розділу «Запис дикторських начиток» - наші, резидентні, «належать» лише нашій студії і бувають на студії згідно з певним графіком. З усіма іншими потрібно окремо домовлятися, узгоджувати їх можливості і час для запису на студії тощо. 
Тому, щоб займатися цим було економічно доцільно і заради цього доводилося «посувати» запис власних роликів, можна хіба «продавати» голос із значною «накруткою». Це, по-перше, не вигідно вам, по-друге, не дуже коректно, і по-третє, зовсім нецікаво в творчому плані.

Ще один нюанс – тоді ми стаємо посередниками і беремо на себе зобов’язання і перед вашим продакшном, і перед диктором, якого ми писали для вас, а це посередництво взагалі не окупляється. 
Тому наразі ми від цього практично відмовилися (крім дуже рідкісних винятків, коли це справді може бути виправдано). Якщо з’явиться ще один або кілька «резидентних» голосів – обов’язково повідомимо. 
Дякуємо за розуміння!