cоцмережі
Facebook

LinkedIn
LinkedIn
швидкий зв'язок
Viber Telegram Skype Messenger
мультимедіа

Порядок запису великих проектів

Шановні клієнти!

Ознайомтеся, будь ласка, з порядком запису великих проектів (озвучення фільмів, презентацій, аудіокниг, аудіогідів тощо).

  1. Великі проекти записуються після попередньої оплати (для нових клієнтів – 100%, для постійних клієнтів – 50% або за домовленістю).
  2. Строк запису обумовлюється додатково (варіант «потрібно озвучити 10 сторінок на вже», як правило, неможливий або можливий з коефіцієнтом за терміновість). У середньому це 1-2 робочі дні, для особливо масштабних робіт – обумовлюється окремо.  
  3. Вартість запису узгоджується індивідуально для кожного проекту (залежно від тарифів конкретних дикторів/акторів, складності/жанру тексту, наявності складної/іноземної термінології, складності монтажу і музично-шумового оформлення). Стандартна сторінка, як орієнтир для розрахунку – 1800 знаків з пробілами (можна подивитися у меню «статистика» текстового редактора).
  4. Після затвердження дикторського голосу записується і затверджується невелике демо. Повний текст диктор озвучує саме у цьому ключі. Якщо певний блок потрібно начитати з дещо іншою інтонацією, ніж основний (повільніше/швидше, більш пафосно/ніжно), це має бути вказано безпосередньо у сценарії. В іншому випадку перечитка – з доплатою.
  5. Внесення змін і доповнень у текст після запису – з доплатою (навіть якщо змінилося одне слово). Внесення змін з вини диктора/студії (неправильне прочитання слова, неврахування вказаної у сценарії інтонації тощо) – безкоштовно.
  6. Просимо вказувати наголоси у сумнівних словах (назвах фірм, прізвищах, географічних назвах, вузькоспеціальних термінах тощо – пОрше, МаланчУк, гіперемІя), а також транслітерувати іноземні слова (Peugeot – пежО).