cоцмережі
Facebook

LinkedIn
LinkedIn
швидкий зв'язок
Viber Telegram Skype Messenger
мультимедіа

Наші розцінки

Наші розцінки - диференційовані, залежні від складності робіт, залучених виконавців (дикторів, акторів, співаків, музикантів, композиторів, аранжувальників), терміновості тощо. Діють знижки для радіостанцій, рекламних та продюсерських агенцій.

Вартість конкретної роботи завжди формується за принципом:
сценарій (у разі, коли його створює наш сценарист) + вартість роботи дикторів/вокалістів + зведення + коефіцієнти (націнка за терміновість, знижка для постійного клієнта тощо). 

Для постійних клієнтів з великим і стабільним об"ємом замовлень (в першу чергу це стосується рекламних агенцій, відеопродакшнів та радіостанцій) можливе формування спеціального фіксованого прайсу та відтермінування по оплаті. 

Увага! Спеціальна пропозиція!
За низькими цінами ми виготовимо позамедійну аудіопродукцію (для використання не у засобах масової інформації):

- оголошення і постановочні ролики для презентацій, виставок, корпоративних вечірок тощо;

- Indoor (оголошення та ролики для трансляції в торговельно-розважальних центрах);

- IVR (записані фрази і фрагменти фраз) для інтерактивних інформаційних систем, автовідповідачів, інформаційних каналів “0-800” та “0-900”, провайдерів контенту для мобільних;

- україномовна “прошивка” для електронних систем (електронні довідкові системи, касові та вендінгові апарати тощо). Клієнтові завжди приємно, коли до нього звертаються рідною мовою, навіть якщо це робить автомат!..

Хочете, щоб звуковий образ вашої фірми асоціювався не з “бубнінням”, записаним у побутових умовах, а з приємними голосами акторів і популярних радіоведучих, записаних на професійній студії? Звертайтеся – на цей вид послуг діють спеціальні знижки!

А допомога у компонуванні і редагуванні тексту вашого повідомлення – безкоштовна! 

 

Прайс-лист на послуги звукозапису